Ex-Proof Led Yüksek Tavan Armatürleri

Ex-Proof Led Yüksek Tavan Armatürleri

Ex-Proof başlı başına incelenmesi ve bazı alanlarda kesinlikle kullanılması gereken, patlama ve yangın riskine karşı riski en aza indirilen ürünlere verilen addır. Ex-proof led yüksek tavan armatürleri ise iş yerinizde aydınlatma sağlarken sizin, çalışanlarınızın ve ürünlerinizin güvenliğini maksimum seviyeye getirmektedir. Detaylı bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz!

Ex-Proof Led Yüksek Tavan Armatürleri Nedir?

Yüksek tavan armatürleri çoğunlukla işyerlerinde veya depolarda kullanılmaktadır ve amaçları tepeden her yeri maksimum düzeyde aydınlatmaktır. Ex- Proof Led yüksek tavan armatürleri nedir? Diye sorulduğunda cevap ise şudur; maksimum aydınlatma ve maksimum güvenlik.

Aşağıda daha detaylı bilgiyi maddeler halinde bulabileceksiniz; 

  1. Zone 0, Zone 1 ve Zone 2 bölgelerinde kullanılarak patlama riskini en aza indirirler.
  2. Bu bölgeler denetimciler tarafından belirlenmektedir ve ex-proof ürünlerin kullanımı zorunludur.
  3. Ex-proof ürünler ark ve kıvılcım çıkartmadıkları için patlamalar yaşanmaz. Maden, gaz ve kimyasalların bulunduğu her alan yüksek patlama riski taşımaktadır.

Ex-Proof led yüksek tavan armatürleri yalnız başına kullanılmamalıdır. Tüm elektrik sistemi ex-proof malzemelerden meydana gelmelidir.

Ex-Proof Led Yüksek Tavan Armatürleri Fiyatları Ne Kadar?

Ex-Proof Led Yüksek Tavan armatürleri fiyatları son derece değişken olabilmektedir. Örneğin bazı ürünler Zone 0 ve Zone 1 bölgeleri için üretilirken bazı ürünler Zone 2 bölgeleri için üretilmektedir. Fiyatı değiştirebilecek ilk etken budur.

Aşağıda fiyatların farklı olmasının diğer sebeplerini göreceksiniz;

  • Satıcı ve Üretici firma
  • Led Tavan Modeli
  • Zone Bölgesi
  • Walt Değeri
  • Led Tavan Boyutu
  • Led Tavan Gücü

Yukarıdaki maddeler fiyatları etkileyebileceği için geniş bir araştırmadan sonra alışveriş yapmak çok daha mantıklı olacaktır. Alışverişinizi tamamlamadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli şey üretici ve satıcı firmanın tecrübesidir.

Ex-Proof ürünlerde herhangi bir problem ya da hata olması çok büyük sorunlara yol açabilmektedir. B sebeple güvenilir ve tecrübeli bir firmadan alışveriş yapmalısınız. Özellikle yan ürünleri de birlikte satın alabileceğiniz bir firma bulmalısınız.

Örneğin Ex-Proof Led Yüksek Tavan armatürleri ile birlikte Ex-Proof fiş ve priz de almanız gerekmektedir. Robustex olarak Ex-Proof malzeme ihtiyaçlarınızı tek bir firma olarak karşılayabiliriz! Detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilir ve uzman yardımına başvurabilirsiniz.

Başa dön